Doradca techniczny

Firma POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: Doradca techniczny

Obowiązki

  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z firmami wykonawczymi i inwestorami, Klientami firmy Polychem Systems
  • Doradztwo techniczne, prowadzenie wdrożeń i prezentacji dla klientów
  • Bieżące monitorowanie rynku, w tym działań konkurencji
  • Nawiązywanie nowych relacji handlowych oraz bieżąca obsługa klientów
  • Budowanie relacji w oparciu o solidną, partnerską obsługę
  • Pozyskiwanie nowych rynków sprzedaży

Wymagania

  • Podstawowej wiedzy ogólnobudowlanej
  • Dobrze rozwiniętych zdolności interpersonalnych, komunikatywności
  • Chęci do nauki i rozwoju
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawa jazdy kat. B
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

  • Pracę w prężnym zespole sprzedażowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pakiety Lux Med i Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe PZU

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@polychem-systems.com.pl z tematem „Doradca techniczny”.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.07.1997 o ochronie danych osobowych”, Dz. U. Nr 133, poz. 883.”

Do góry Do góry