гiсторыя фiрмы

Nasza firma istnieje na rynku od 1982 roku i w tym czasie na trwałe wpisała się na listę najlepszych producentów klejów poliuretanowych, pianek montażowych, surowcowych systemów poliuretanowych do produkcji pianek sztywnych, mikroporowatych, integralnych oraz systemów obuwniczych.

W swojej ofercie posiadamy całą paletę klejów do wszelkich możliwych materiałów budowlanych, pianki montażowe o różnych własnościach – od wersji podstawowej, poprzez piankę dla profesjonalistów aż do pianki o klasie palności B2. Proponujemy także płyty termoizolacyjne o różnych gęstościach, otuliny docinane na miarę oraz kształtki sprężyste dla różnych gałęzi przemysłu.

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością i znakomitymi właściwościami użytkowymi, o czym zaświadczają usatysfakcjonowani Klienci.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra inżynierska oraz nowoczesne laboratorium gwarantuje optymalne dostosowanie naszych produktów do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Prezes Zarządu
Jerzy Rogalski

Podpis

timeline_pre_loader
Dziś

2012

Pierwsze szkolenie z izolacji natryskowych

2011

Objęta patronatem Polychem Systems klasa 2a (nabór 2011 r.) w Technikum Elektroniczno-Mechanicznym w Poznaniu.

2009

Powstanie SiPUR (Polskiego Związku Producentów i Przetwórców Izolacji Poliuretanowych PUR i PIR „SIPUR”) Polychem Systems jest współzałożycielem Związku

2001

Osiągnięcia sportowe jednego z klientów Polychem Systems

2000

ISO dla Polychem Systems

2000

Wystawa targowa BUDMA 2000

1989

Pierwsze izolacje natryskowe

1982

1982 Dawna siedziba Polychem Systems. Swarzędz_lata 80-te (5)

Dawna siedziba Polychem Systems w Swarzędzu.

ⓒ 2020 Polychem Systems Sp. z o.o.

Інфармацыя і дадзеныя, якія змяшчаюцца ў www.polychem-systems.com.pl і ў іншых рэкламных матэрыялах падзяляецца выключна для інфармацыйных мэтаў і не ўяўляе сабой камерцыйную прапанову, як гэта паказана ў Грамадзянскім кодэксе.

img