Aktualne oferty pracy

TECHNOLOG ROZWOJU

Firma POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: TECHNOLOG ROZWOJU

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne preferowane chemiczne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży poliuretanowej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Obowiązki:

  • samodzielna praca badawczo – rozwojowa,
  • nadzór nad kontrolą jakości produktów,
  • projektowanie procesów produkcyjnych,
  • opieka technologiczna nad klientami,
  • nadzór nad dokumentacją technologiczną.

Oferujemy:

  • pełen etat,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i stażu pracy,
  • stałą pracę w rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: info@polychem-systems.com.pl z tematem „TECHNOLOG”.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

KSIĘGOWY

Firma POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Opis stanowiska:

  • Obsługa polisy ubezpieczeniowej należności;
  • Obsługa polis komunikacyjnych;
  • Windykacja klientów krajowych i zagranicznych;
  • Współpraca w tym zakresie z radcą prawnym;
  • Wystawianie wezwań do zapłaty, not odsetkowych, przypomnień;
  • Uzgadnianie rejestru należności i zobowiązań;
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów sprzedaży i zakupu;
  • Księgowanie innych dokumentów m.in. wyciągów bankowych;
  • Uzgadnianie sald kont księgowych;
  • Dbałość o prowadzenie dokumentacji księgowej zgodnie z Zasadami Rachunkowości obowiązującymi w Spółce oraz przepisami w zakresie rachunkowości.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowana specjalizacja w zakresie rachunkowości, finansów);
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze rachunkowości / księgowości;
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków VAT, CIT;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Dokładność i staranność, dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@polychem-systems.com.pl z tematem „KSIĘGOWY”.

ⓒ 2016 Polychem Systems Sp. z o.o.

Informacje i dane zamieszczone na stronie www.polychem-systems.com.pl oraz w innych materiałach reklamowych są udostępnianie wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.