Aktualne oferty pracy

TECHNOLOG PRODUKCJI

Firma POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: TECHNOLOG PRODUKCJI

Obowiązki:

  • kontrola procesu produkcyjnego,
  • pobieranie próbek,
  • kontrola jakości wybranych produktów,
  • praca w systemie 3-zmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane wykształcenie w kierunku zarządzenie i inżynieria produkcji lub technologii chemicznej),
  • sumienności i dokładność,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
  • przestrzeganie przepisów BHP i p.poż.,
  • wykonywanie pracy zgodnie z przyjętymi normami, instrukcjami, zaleceniami, przepisami,
  • pożądana praktyka w obsłudze urządzeń przemysłu chemicznego,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu średnio zaawansowanym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • pakiet usług medycznych, karta Multi Sport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@polychem-systems.com.pl z tematem „TECHNOLOG PRODUKCJI”.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.07.1997 o ochronie danych osobowych”, Dz. U. Nr 133, poz. 883.”

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. zatrudni PRACOWNIKA PRODUKCJI:

Opis stanowiska:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie zadań niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego
  • praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • sumienność i dokładność
  • przestrzeganie przepisów BHP i p.poż.
  • wykonywanie pracy zgodnie z przyjętymi normami, instrukcjami, zaleceniami, przepisami
  • pożądana praktyka w obsłudze urządzeń przemysłu chemicznego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • pakiety Lux Med i Multisport
  • kursy językowe: angielski i niemiecki

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@polychem-systems.com.pl z tematem „produkcja”.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

ⓒ 2020 Polychem Systems Sp. z o.o.

Informacje i dane zamieszczone na stronie www.polychem-systems.com.pl oraz w innych materiałach reklamowych są udostępnianie wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.