Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. optymalizacji i bezpieczeństwa procesów

Firma POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. optymalizacji i bezpieczeństwa procesów

Obowiązki:

  • kontrola prawidłowości przebiegu procesu wewnętrznych, ze szczególnym uwzględnieniem procesów produkcyjnych i technologicznych
  • współtworzenie metod kontroli procesów
  • proponowanie działań optymalizacyjnych
  • prowadzenie działań związanych z rozwojem systemu 5S, w tym auditów 5S
  • współuczestniczenie w rozwijaniu Lean Management
  • przygotowanie danych i materiałów do analizy efektywności procesów
  • proponowanie działań doskonalących związanych z optymalizacją procesów
  • prowadzenie zapisów i działań związanych z szacowaniem i zarzadzaniem ryzykiem
  • prowadzenie prac związanych z utrzymaniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ISO 9001 i ISO 14001)
  • prowadzenie auditów ZSZ (w przypadku posiadania właściwych uprawnień)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • znajomość metod i narzędzi solving problem
  • doświadczenie w pracy z Lean Management
  • znajomość systemów zarządzania w oparciu o normy ISO 9001, ISO14001
  • mile widziane posiadanie uprawnień auditora wewnętrznego norm ISO 9001 i ISO 14001
  • mile widziane znajomość norm IATF 16949 oraz ISO 45001 oraz filozofii Six Sigma
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • prawo jazdy kat. B
  • język angielski komunikatywny
  • dobra znajomość pakietu Office
  • dokładność i staranność, konsekwencja w działaniu
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • pakiet usług medycznych, karta Multi Sport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@polychem-systems.com.pl z tematem „OPTYMALIZACJA”.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.07.1997 o ochronie danych osobowych”, Dz. U. Nr 133, poz. 883.”

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. zatrudni PRACOWNIKA PRODUKCJI:

Opis stanowiska:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie zadań niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego
  • praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • sumienność i dokładność
  • przestrzeganie przepisów BHP i p.poż.
  • wykonywanie pracy zgodnie z przyjętymi normami, instrukcjami, zaleceniami, przepisami
  • pożądana praktyka w obsłudze urządzeń przemysłu chemicznego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • pakiety Lux Med i Multisport
  • kursy językowe: angielski i niemiecki

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@polychem-systems.com.pl z tematem „produkcja”.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

ⓒ 2020 Polychem Systems Sp. z o.o.

Informacje i dane zamieszczone na stronie www.polychem-systems.com.pl oraz w innych materiałach reklamowych są udostępnianie wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.