Aktualne oferty pracy

TECHNOLOG ROZWOJU

Firma POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: TECHNOLOG ROZWOJU

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne preferowane chemiczne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży poliuretanowej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Obowiązki:

  • samodzielna praca badawczo – rozwojowa,
  • nadzór nad kontrolą jakości produktów,
  • projektowanie procesów produkcyjnych,
  • opieka technologiczna nad klientami,
  • nadzór nad dokumentacją technologiczną.

Oferujemy:

  • pełen etat,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i stażu pracy,
  • stałą pracę w rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: info@polychem-systems.com.pl z tematem „TECHNOLOG”.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

DORADCA TECHNICZNY

Firma Polychem Systems Sp. z o.o. zatrudni Doradcę Technicznego.

Opis stanowiska:
• Nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z firmami wykonawczymi i inwestorami, Klientami firmy Polychem Systems;
• Doradztwo techniczne, prowadzenie wdrożeń i prezentacji dla Klientów;
• Bieżące monitorowanie rynku, w tym działań konkurencji;
• Nawiązywanie nowych relacji handlowych oraz bieżąca obsługa klientów;
• Budowanie relacji w oparciu o solidną, partnerską obsługę;
• Pozyskiwanie nowych rynków sprzedaży.

Od Kandydatów oczekujemy:
• Znajomości rynku budowlanego w zakresie planowanych i realizowanych inwestycji budowlanych;
• Dobrze rozwiniętych zdolności interpersonalnych, komunikatywności;
• Wykształcenia wyższego (techniczne/budownictwo);
• Prawa jazdy kat. B.;
• Gotowości do odbywania podróży służbowych;
• Praktyczna znajomość systemów dociepleń (izolacji natryskowych poliuretanowych) będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:
• Umowę o pracę – pełny etat;
• Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport);
• Świadczenia socjalne;
• Kompleksowe szkolenia wdrażające do pracy;
• Pracę w prężnym zespole sprzedażowym;
• Miłą atmosferę w pracy;
• Wszelkie niezbędne do pracy narzędzia;
• Pracę od poniedziałku do piątku;
• Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności;
• Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: info@polychem-systems.com.pl z tematem „DORADCA TECHNICZNY”.

ⓒ 2016 Polychem Systems Sp. z o.o.

Informacje i dane zamieszczone na stronie www.polychem-systems.com.pl oraz w innych materiałach reklamowych są udostępnianie wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.